Klacht: Geen geld terug

Grrr_Groupon op 02 oktober 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 november 2012
Reactie van het bedrijf:

Klant heeft 24 credits ontvangen in haar Groupon account en deze zijn inmiddels ook al gebruikt voor een nieuwe aankoop.

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 2 oktober 2012

Een klant heeft geprobeerd te reserveren bij restaurant Sorgh en Hoop via Groupon, maar het restaurant was vol. Groupon had volgens het restaurant niet duidelijk gecommuniceerd over de terugbetaling voor klanten die niet konden reserveren. De klant ontving een automatische melding dat het bedrag in credits werd teruggegeven, wat leidde tot onvrede over de geboden oplossing.

Mijn Klacht:

Ik wilde graag reserveren bij het restaurant Sorgh en Hoop omdat eerder (paar maanden geleden nog wel) niet gelukt was. Het restaurant blijkt vol te zitten en gaf aan dat Groupon niet duidelijk naar de klanten gecommuniceerd had. Het restaurant gaf aan dat Groupon al gecommuniceerd naar hen heeft dat de klanten die niet in het restaurant terecht kunnen hun geld terug krijgen. Helaas blijkt dit niet het geval. Ik kreeg een automatsche berichtgeving dat ik het bedrag in credits terugkreeg voor de volgende aankoop. Soort tegoedbedrag zeg maar. Ik reageer daarop dat ik er niet mee eens ben. Reageert een bijdehante meid en niet erg klantvriendelijk of kon niet goed lezen, dat ik 85% van mijn bedrag in credits kreeg. Ik was daar niet blij mee en reageerde op haar e-mail dat het niet klopte. Hierop kreeg ik net een e-mail van haar terug: waar staat het dat ik 100% credit terug krijg? Totaal niet meedenkend en klantgerichte oplossing. Zij probeert niet eens voor mij na te vragen.

Gewenste Oplossing:

ik wil gewoon mijn €24 terug die ik betaald heb aan Groupon. Verder dienen de medewerkers vriendelijker af te halen richting de klant hetzij via e-mail als telefonisch. Dit kan echt niet. Medewerkers dienen eerst na te denken voordat er iets gecommuniceerd wordt aan de klant. Dus niet eerst de klant schuld geven en onaardig reageren op de mail. De fout lag al bij Groupon. Het is niet de eerste keer dat Groupon niet duidelijk naar klant communiceert en fouten maakt! Dat is niet erg maar ik wil dan wel daarom mijn €24 in geld terug. Bedankt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 06 november 2012 om 16:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant heeft 24 credits ontvangen in haar Groupon account en deze zijn inmiddels ook al gebruikt voor een nieuwe aankoop.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM