Klacht: Geen gehoor op retourzending

Hoogie2 op 28 juli 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 september 2014
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 28 juli 2014

Een klant heeft een product ontvangen van Groupon dat niet aan zijn verwachtingen voldoet en wil dit retourneren. Na herhaaldelijk contact met de klantenservice, waarbij beloofd werd binnen drie werkdagen een retourmail te ontvangen, heeft de klant nog steeds geen reactie gekregen en voelt zich gefrustreerd door de voortdurende excuses en het gebrek aan opvolging.

Mijn Klacht:

Ik heb een maand geleden een product ontvangen die ik retour wil sturen aangezien het niet overeenkomt met wat ik in gedachten had via de groupon website. Ik heb gelijk contact opgenomen en groupon zou de retourprocesure starten waarbij ik binnen drie werkdagen een mail zou ontvangen met de bijlage. Dit is nu een maand geleden en elke keer word ik aan het lijntje gehouden met excuseses en antwoorden dat ik binnen drie werkdagen een mail ontvang. Dit is nu al zeker 5 keer gebeurt en ik wacht nog steeds en ik word er moe van dat ik er steeds achter aan moet zitten..

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik me geld terug krijg! Ik heb sterk het vermoeden dat ik aan het lijntje word gehouden zodat ik afhaak en groupon het geld kan houden. Dit is niet hoe het hoort.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM