Klacht: Bestelde cartridges nog niet ontvangen

Theo Quaedvlieg op 21 januari 2014 over Groupdeal in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 januari 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste heer/mevrouw, De cartridges zijn reeds (binnen de levertermijn) door de leverancier verzonden. Binnen enkele werkdagen heeft u uw bestelling in huis. Wij hopen u hierbij voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, Klantenservice GroupDeal [email protected]

Bedrijf Groupdeal
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 21 januari 2014

Een klant heeft op 29 december 2013 cartridges besteld bij Groupdeal, maar deze zijn tot op heden niet ontvangen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 29 dec. 2013 heb ik cartridges besteld en tot op heden nog niet ontvangen;
Omschrijving ; GroupDeal bestelling
Kenmerk begunstigde ; speunGS1952340

Gewenste Oplossing:

Levering

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupdeal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupdeal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupdeal

Heeft op 23 januari 2014 om 10:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer/mevrouw,

De cartridges zijn reeds (binnen de levertermijn) door de leverancier verzonden. Binnen enkele werkdagen heeft u uw bestelling in huis.

Wij hopen u hierbij voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Klantenservice GroupDeal
[email protected]

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM