Klacht: Bestelling gedaan en betaald, maar nog niks ontvangen na 2 maanden

Woodemotions op 23 juni 2020 over Goedkoper.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 23 juni 2020

Een klant heeft op 18 maart 2020 een bureaustoel besteld en betaald bij Goedkoper.nl, met een verwachte levering op 21 april 2020. Na twee maanden heeft de klant nog steeds niets ontvangen en ervaart problemen met het bereiken van de klantenservice, waarbij hij steeds in de wacht staat zonder antwoord. Een e-mail is verstuurd, maar de klant twijfelt aan een bevredigende reactie op basis van eerdere klachten van anderen.

Mijn Klacht:

Ik heb bij goedkoper.nl een bureaustoel besteld en betaald op 18-03-2020, het zou 21-04-2020 geleverd worden en per vandaag nog niks ontvangen. Ik heb ze gebeld, maar ik sta altijd als eerst volgende in de wacht, wanneer ik ook bel, altijd het zelfde bandje (eerste in de wacht, als volgende aan de beurt).
Ik heb vandaag maar een mail gestuurd, maar voor wat ik lees uit klachten van anderen, acht ik de kans klein dat daar op gereageerd gaat worden met een bevredigend antwoord.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik of de stoel ontvangen heb, of mijn geld terug ontvangen heb.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM