Klacht: Nog steeds niet bezorgd

Robbinvdmeer op 29 februari 2020 over Go Parcel in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Go Parcel
Status Open
Datum 29 februari 2020

Een klant van Go Parcel heeft een klacht ingediend over een brievenbuspakketje dat anderhalve week geleden is besteld, maar nog steeds niet is bezorgd. Ondanks meerdere beloften van bezorging op verschillende dagen, is het pakketje niet aangekomen. De klant ervaart ook problemen met de website, waardoor het niet mogelijk is om het pakketje naar een afhaalpunt te laten bezorgen, en kan geen contactnummer vinden om hulp te vragen.

Mijn Klacht:

Ik heb anderhalve week geleden een brievenbus pakketje besteld, en die zou vorige week vrijdag bezorgd worden. Hij kwam niet en zou dus maandag komen. Toen kwam hij ook niet, en zo verplaatste dat elke dag, maar hij is nog steeds niet bezorgd. De knop op de site om hem te later bezorgen op een afhaalpunt doet het niet bij mij en ik kan ook nergens een nummer vinden om te bellen. Ik vind dit erg vervelend en erg onprofessioneel.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn pakket bezorgd krijg, of dat er in ieder geval een duidelijke dag en tijd wordt vastgesteld en dat het niet elke dag veranderd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Go Parcel

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Go Parcel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Robbinvdmeer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM