Klacht: Geld na 3 maanden nog niet terug

50Satoshi op 28 juni 2018 over Whinkel.nl in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Whinkel.nl
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 28 juni 2018

Een klant heeft een bestelling van 2400 euro geplaatst bij Whinkel.nl, maar het bedrijf kon de bestelling niet leveren. Na annulering van de bestelling zou het geld binnen 10 dagen teruggestort worden, maar na drie maanden en meerdere e-mails heeft de klant nog steeds geen terugbetaling of reactie ontvangen.

Mijn Klacht:

Bestelling gedaan van 2400 euro. Konden niet leveren en hielden me aan het lijntje. Ik bestelling geannuleerd. Geld zou 10 dagen later op mijn rekening staan maar na 2x een mail gestuurd te hebben na 3 maanden nog geen geld en reactie terug.

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Whinkel.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Whinkel.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM