Klacht: Geblokkeerd

Ramba-samba op 01 maart 2021 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 1 maart 2021

Een verkoper op Bol.com heeft zijn winkel gesloten gezien vanwege verdenking van het verkopen van imitatieproducten. Ondanks het indienen van een originele factuur en het vertrouwen in de echtheid van zijn producten, blijft de winkel geblokkeerd. De verkoper vraagt zich af hoe hij zijn activiteiten kan hervatten, aangezien hij dagelijks een groot aantal pakketten verstuurt.

Mijn Klacht:

Mijn winkel op bol.com is gesloten omdat er verdacht was van imitatie producten ik heb bol de originele factuur gestuurd waar ik die gekocht heb en heb dus in goede trouw gekocht en verkocht en ben zelf ook 100% zeker dat het geen imitatie is geweest ik verstuur per dag 150 tot 200 pakket van wc blokjes tot speelgoed wat nu te doen om weer open te gaan ik heb mijn voiraad extra intocht voor bol.com

Gewenste Oplossing:

Waneer ik weer open mag

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Reactie van de melder van de klacht Ramba-samba

5 jaren geleden - Heel.jammer dat bol.com de klacht niet behandelt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ramba-samba
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM