Klacht: Geannuleerde bestelling naar verkeerd adres verzonden

Jasperw- op 23 februari 2017 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 23 februari 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Jasperw- Wij hebben zojuist contact gehad via de mail. Hierin heb ik je een oplossing geboden. Ik ben blij dat je daar mee akkoord bent. Ik wens je nog een hele fijne dag toe! Groeten, Manon van bol.com ....

Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 23 februari 2017

Een klant heeft een airfryer besteld, maar vergat dat zijn oude adres nog was opgeslagen. Na het annuleren van de bestelling en contact met de klantenservice, werd het product ondanks de annulering toch naar het verkeerde adres verzonden. Bol.com stelde dat het de verantwoordelijkheid van de klant was om het pakket op te halen, wat leidde tot frustratie.

Mijn Klacht:

Dinsdag een airfryer besteld. Over het hoofd gezien dat mijn oude adres nog opgeslagen stond.

Binnen 2 minuten de bestelling weer geannuleerd. Dit heb ik op de mail staan van bol.com.
Direct een chat met de klantenservice gestart. De bestelling was geannuleerd. Omdat ik een waardebon gebruikt had moest ik wachten tot deze automatisch teruggezet zou worden, voor ik hem opnieuw kon inzetten.

Omdat ik de bestelling snel on huis wilde hebben heb ik doorgevraagd naar de mogelijkheden, maar geannuleerd is geannuleerd, en ik kon enkel wachten.

Einde van de dag, tot mijn verbazing, is het product alsnog verstuurd, naar het verkeerde adres. Bol.com geeft aan dat dit mijn probleem is, en ik het pakket zelf daar op moet halen. Ik ben er langs geweest, niemand thuis..

Met name omdat Bol.com mij eerder gemeld heeft dat het geannuleerd is, en ik geen actie meer hoefde te ondernemen, vind ik dat ze zelf nu ook wel eens wat mogen ondernemen om dit op te lossen.

Gewenste Oplossing:

Een vergoeding van de schade.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bol.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bol.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bol.com

Heeft op 23 februari 2017 om 10:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Jasperw-

Wij hebben zojuist contact gehad via de mail. Hierin heb ik je een oplossing geboden. Ik ben blij dat je daar mee akkoord bent.

Ik wens je nog een hele fijne dag toe!

Groeten,
Manon van bol.com

. . . . . . . . . . . . . . . .

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM