Klacht: Toezegging. Jan de Bouvrie ventilator

Camper2014 op 25 augustus 2016 over Gamma in de categorie Bouwmarkten

Gamma klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Gamma
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 25 augustus 2016

Een klant heeft een klacht ingediend over de verkoop van een Jan de Bouvrie ventilator bij Gamma. Na bevestiging van een reservering bij de vestiging in Schagen, bleek de ventilator al aan een andere klant te zijn gegeven, ondanks eerdere toezeggingen. De klant uit zijn teleurstelling over het gebrek aan vertrouwen in de afhandeling van de situatie door de vestiging in Schagen, terwijl Gamma Texel geen schuld treft.

Mijn Klacht:

Jan de Bouvrie ventilator was in de aanbieding.
Bijna alle Gamma bouwmarkten gebeld, was alleen nog te verkrijgen bij Gamma op Texel. Ventilator is ons verkocht, kon geen geld overmaken, maar kon deze ophalen na een telefoontje uit gamma vestiging Schagen, en daar afrekenen. 23 augustus zelf gebeld naar gamma Schagen, kreeg de mededeling dat ze zelf te veel gereserveerd hadden en onze gekochte (gereserveerde, beloofde ventilator) uit Texel, aan een van deze klanten hadden meegegeven. Hoeveel vertrouwen kun je nog hebben in dit bedrijf, ben vaste klant bij Gamma, dus ben ervan uitgegaan dat het wel goed zat.
Gamma Texel treft geen enkele schuld, fout gegaan bij Gamma Schagen

Gewenste Oplossing:

Als de beloofde, gereserveerde en in mijn ogen gekochte jan de Bouvrie ventilator alsnog geleverd wordt

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM