Klacht: Niet nakomen van actie

Andy ghysels op 25 februari 2016 over Gamma in de categorie Bouwmarkten

Gamma klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Gamma
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 25 februari 2016

Een klant van Gamma heeft deelgenomen aan een spaaractie voor een soepmaker, maar heeft het product tot op heden nog niet ontvangen. Ondanks herhaaldelijke bezoeken aan de winkel en het verzoek om terugbetaling, blijft de situatie onopgelost, wat leidt tot frustratie bij de klant. Hij overweegt verdere stappen te ondernemen.

Mijn Klacht:

Heb begin januari mee gedaan aan spaaractie voor een soepmaker. heb nog steeds dit product nog niet in bezit.Heb alles betaald wat moet en ben al meermaals langs geweest. Steeds verlengt men het , komen van dit product waar daar mijn geduld op geraakt. heb mijn geld al weer gevraagd zonder gevolg;Dit neem ik niet langer meer. Ik overweeg dan ook het hierbij ni te laten.Grt Andy Ghysels

Gewenste Oplossing:

het nakomen van belofte

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM