Klacht: Niet nakomen van afspraak en onduidelijke communicatie.

daisystorm1998 op 30 september 2020 over Energiewacht in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Energiewacht has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 30 september 2020

Energiewacht heeft een afspraak op 30 september 2020 tussen 08.00 en 12.00 uur niet nagekomen, terwijl de website later aangaf dat ze tussen 12.00 en 16.30 uur zouden komen. De klant ervaart verwarring door deze onduidelijke communicatie en is teleurgesteld, vooral omdat er geen contact mogelijk was via de telefoon.

Mijn Klacht:

Energiewacht zou vandaag 30-09-2020 tussen 08.00 uur en 12.00 uur komen. Dit is niet gebeurd. Via de site staat er dat ze tussen 12.00 en 16.30 uur komen. Dit zorgt natuurlijk voor verwarring. Plus het feit dat als je ze belt niet opnemen. Ik ben zeer teleurgesteld over de onduidelijke communicatie van Energiewacht en bij deze dien ik een klacht in en kijk ik verder wat ik nog meer kan doen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer Energiewacht komt met een passende oplossing wat mij tevreden stemt. Ook wil ik weten waar hun communicatie onduidelijk is. Op het papiertje staat wat anders dan op de website. Ik wil ook graag excuses van hen voor deze situatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Energiewacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Energiewacht nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door daisystorm1998
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM