Klacht: Geen contact maken klant laten zitten

Cobie Broekhuisen op 02 september 2020 over Energiewacht in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Energiewacht is working on this complaint
🔄 In behandeling
Status In behandeling
Datum 2 september 2020

Een klant van Energiewacht heeft herhaaldelijk geprobeerd contact te krijgen voor een offerte sinds 15 juli, maar ontvangt steeds een monteur in plaats van de gevraagde informatie. Ondanks een belofte op 21 augustus om contact op te nemen, heeft de klant geen reactie ontvangen van de betrokken medewerker, wat leidt tot frustratie over de klantenservice.

Mijn Klacht:

Voor de derde keer probeer ik het nogmaals ik ben al van 15 juli bezig om een offerte te laten doen jullie sturen steeds een monteur?
Op 21 -08 is me weer beloofd dat er contact met me gezocht zou worden .
Maar meneer Landers doet niets
Willen jullie nog wel dat ik klant blijft bij Energie wacht ??

Gewenste Oplossing:

Op dit moment niet misschien als Energiewacht is reageerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Energiewacht over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Energiewacht in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Cobie Broekhuisen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM