Mijn Klacht:
Ons energie contract is in 2024 door een buurman per abuis opgezegd en overgenomen door Vattenval. Januari 2025 zijn we hiervan op de hoogte en sindsdien proberen we om alles terug te draaien. En dit is een zeer moeizaam proces.
We hebben meer dan twaalf uur telefonisch contact met verschillende afdelingen van Eneco gehad
De grote frustratie is dat we nooit iemand aan de telefoon krijgen die onze hele casus bekijkt. Elke persoon doet een klein stukje en mist het overzicht.
We willen heel graag ons contract zoals afgesproken is en geen modelcontract meer.
We willen heel graag inzicht in de afrekening met de juiste bedragen en volgens ons contract. (nu hebben we een afrekening van 900 euro die niet klopt volgens ons.
Maar het allerbelangrijkste; CONTACT met iemand die dit in zijn geheel kan aanpakken. Die dit uit kan zoeken en recht kan zetten.
Gewenste Oplossing:
Is er iemand binnen Eneco die met ons telefonisch contact kan opnemen en daarnaast uit kan zoeken hoe dit weer rechtgezet kan worden?
De buurman die deze fout heeft gemaakt is door Vattenval goed geholpen. Alles is teruggedraaid (Heranprocedure) alles is keurig verrekend er zijn zelf excuses gemaakt door Vattenval.
Helaas ondervinden wij dit allemaal niet van Eneco.
