Klacht: te laat

dinytje op 02 januari 2015 over Eindhovens Dagblad in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 2 januari 2015

Een abonnee van het Eindhovens Dagblad ervaart problemen met de tijdige levering van de krant. In de afgelopen twee weken ontving hij de krant vaak te laat, en op 2 januari was de krant opnieuw niet op tijd bezorgd, wat zijn leesroutine voor het werk verstoorde. De abonnee vindt het teleurstellend dat hij nu een klacht moet indienen na lange tijd van tevredenheid.

Mijn Klacht:

de laaste twee weken de krant veel te laat,
met sneew kan ik het begrijpen maar nu vrijdag 2 jan weer geen krant om zeven uur ik lees de krant graag voor dat ik ga werken .
jammer dat wij naar zo lang ineens een klacht moet indienen

Gewenste Oplossing:

als de krant om zeven uur in de bus ligt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eindhovens Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eindhovens Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM