Klacht: reparatie iphone 6 plus

ahm.smits op 06 november 2014 over Dynafix in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 12 november 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte ahm.smits, Daar wij inmiddels tot een oplossing zijn gekomen sluiten wij uw klacht. Mocht u nog verder contact wensen betreffende uw case vernemen wij dit graag via het bij u bekende e-mail adres. Met vriendelijke groet, Dynafix WeCare Team.

Bedrijf Dynafix
Status Opgelost
Datum 6 november 2014

Een klant heeft een klacht ingediend over de reparatie van een iPhone 6 Plus door Dynafix. Na het ophalen van het toestel bleef het stil en de klant heeft meer dan 11 werkdagen gewacht op een update. De situatie is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

netjes opgehaald daarna bleef het stil . nu meer dan 11 werkdagen geleden

Gewenste Oplossing:

graag update reparatie. niet zo hoge pijzen hanteren voor het opvragen vd status vd reparatie

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynafix in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynafix een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynafix

Heeft op 12 november 2014 om 10:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte ahm.smits,

Daar wij inmiddels tot een oplossing zijn gekomen sluiten wij uw klacht.

Mocht u nog verder contact wensen betreffende uw case vernemen wij dit graag via het bij u bekende e-mail adres.

Met vriendelijke groet,
Dynafix WeCare Team.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM