Klacht: Drie keer onterecht bedrag afgeschreven

klager18708abc op 20 oktober 2026 over Your Look For Less in de categorie Internetshops - Kleding

Your Look For Less klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 20 oktober 2026

Er zijn op drie verschillende data bedragen van 102,66 euro afgeschreven van de rekening van de klager door Your Look For Less. De klager heeft geprobeerd contact op te nemen met het bedrijf voor een oplossing, maar heeft hier geen succes mee gehad. Dit heeft geleid tot frustratie over de onterechte afschrijvingen.

Mijn Klacht:

Op 4 oktober, 11 oktober en 18 oktober is er drie keer een bedrag van 102,66 euro van mijn rekening afgeschreven door Your Look For Less. Dit lijkt me niet juist en ik heb geprobeerd contact op te nemen met het bedrijf, maar dat is helaas niet gelukt. Ik vind het erg vervelend dat dit is gebeurd en ik verzoek om een oplossing.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om teruggave van de onterecht afgeschreven bedragen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Your Look For Less

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten