Klacht: geld terug 75 retour

richard1990 op 11 augustus 2014 over Douwe Egberts in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Koffie
Status Open
Datum 11 augustus 2014

Een klant heeft deelgenomen aan de actie van Douwe Egberts voor de Senseo Sarista, waarbij een retour van 75 euro beloofd werd. Ondanks het opsturen van de benodigde documenten in mei, heeft de klant nog geen terugbetaling ontvangen en ondervindt problemen met het contact opnemen via e-mail.

Mijn Klacht:

ik dee mee aan senseo sarista 75 retour maar heb nog steeds niks heb alles in mei opgestuurd en nu nog niks email gestuurd krijg ik een andere mail adres die het niet doet

Gewenste Oplossing:

geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Douwe Egberts

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Douwe Egberts nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM