Klacht: DE consumentenversie niet bereikbaar voor klacht over koffie

Vuilnisemmer op 29 juni 2021 over Douwe Egberts in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Koffie
Status Open
Datum 29 juni 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedemiddag, ik gebruik altijd de espressobonen 9.
Nu heb ik heel wat pakken van 1000 gram gekocht. Waaronder4 stuks met deze productiedatum. Het pak dat ik het laatst gebruikte was heel vies. Ik heb zeker 8 kopjes koffie weg moeten gooien. Ik maak de koffie met een de longhi koffiemachine, altijd zelfde sterkte. Machine wordt volgens voorschrift onderhouden.
Nu heb ik koffie met andere datum en daar isnietsmis mee.
Graag een oplossing voor de 4000 gram koffie die niet om te drinken is.
Vriendelijke groeten,
Nel Wijnands

Gewenste Oplossing:

Als ik vergoeding krijg voor 4 pakken a 1000 gram espresso bonen sterkte 9. Tevens zou ik willen dat de consumenten service bereikbaar is en niet alleen constant het menu herhaalt. Welke optie je ook gebruikt.
HEEL slecht geregeld. Nog nooit meegemaakt bij DE.
Ook via internet kun je de klacht niet insturen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Douwe Egberts

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Douwe Egberts nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Vuilnisemmer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM