Klacht: 2euro aktie van d.e.

Mozart23 op 11 juni 2013 over Douwe Egberts in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Koffie
Status Open
Datum 11 juni 2013

Een consument ervaart problemen met de 2 euro kortingsactie van Douwe Egberts, waarbij de benodigde actiecode niet te vinden is op de aangegeven website. Hierdoor kan de consument de korting niet verzilveren en voelt hij zich misleid.

Mijn Klacht:

D.E. houd een twee euro terug aktie, die je kunt invullen op de.nl/2euro voor invullen aktiecode en gegevens en die is er niet.Dan heb je niets aan zo`n aktie.Bedankt hoor D.E. ik voel me in de maling genomen.Sorry hoor maar leuk is anders.

Douwe Egbert houd een 2euro kortings aktie ,de code moet je invullen op de.nl/2euro. maar je kunt nergens de code en jou gegevens in vullen.Dus hoe krijg ik nu mijn korting.Ik voel mij in de maling genomen.

Gewenste Oplossing:

twee euro korting op mijn e.mail [email protected]. Bedankt bvb

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Douwe Egberts

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Douwe Egberts nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM