Klacht: 2 Euro retour aktie

Pekingeend op 12 juli 2013 over Douwe Egberts in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Koffie
Status Open
Datum 12 juli 2013

Een consument heeft problemen ondervonden met de retouractie van Douwe Egberts, omdat de opgegeven website niet bereikbaar is. Hierdoor kan de consument de beloofde 2 euro terugbetaling voor de aankoop van oploskoffie niet ontvangen.

Mijn Klacht:

De site die DE opgeeft bestaat niet en dus kan ik fluiten naar die 2 euro waardoor ik die pot oploskoffie heb gekocht.

Gewenste Oplossing:

Dat ik die 2 euro terug krijg van DE en ze iets op hun eigen site zetten waardoor de mensen kunnen reageren en op een of andere manier het geld wel terug kunnen krijgen. De aktie loopt nog tot en met 31 juli 2013

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Douwe Egberts

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Douwe Egberts nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM