Klacht: Pakket uit canada wordt maar niet geleverd

Cindy De Muelenaere op 27 april 2019 over Douane in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Douane is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Douane
Categorie Overheid
Status In behandeling
Datum 27 april 2019

Een klant heeft een probleem met de levering van een pakket uit Canada, dat volgens de trackinginformatie sinds 9 april 2019 in Nederland ligt zonder verdere updates. De klant is bezorgd over de lange wachttijd en kan geen informatie vinden over hoe hij zijn klacht direct bij de douane kan indienen.

Mijn Klacht:

Het pakket ligt volgens de track trace al sinds 9-4-19 in nlamsa nederland. Ik krijg maar geen update en weet niet waar ik aan toe ben. Ik hou er rekening mee dat ik invoerrechten moet betalen, maar dit duurt nu wel erg lang. Trackgegevens via www.canadapost.ca tracking code EE196189731CA. Ik kan ook verder nergens terug vinden hoe ik direct bij de douane mijn klacht kan melden.

Gewenste Oplossing:

Dat het pakket zsm wordt afgeleverd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Douane over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Douane in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM