Klacht: Enveloppe word terug gezonden naar zender

Serpent811 op 13 november 2020 over Douane in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Douane is working on this complaint
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Douane
Categorie Overheid
Status In behandeling
Datum 13 november 2020

Een klant heeft problemen met twee enveloppen die vanuit Spanje naar Nederland zijn verzonden. Ondanks dat het adres op de enveloppen correct is, heeft de douane aangegeven dat het adres onvolledig is en worden de enveloppen teruggestuurd naar de afzender in Spanje. De klant vraagt zich af waarom dit gebeurt.

Mijn Klacht:

Nu verwacht ik 2 enveloppes van iemand uit spanje,
Nu is hij bij duane geweest en zeggen ze daar dat adres onvolledig is, terwijl mijn adres op beide enveloppes juist staan vermeld. Toch worden ze terug gestuurd naar spanje.
Waarom????

Gewenste Oplossing:

Als beide enveloppes aan gaan komen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Douane

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Douane nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Douane in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Serpent811
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM