Klacht: Misleidende reclame

Rian60 op 05 december 2019 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 5 december 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Digros heeft vandaag een soundbar in de reclame…nou ik was bij de 1ste winkel om 10 over 7…. GEEN soundbar te bekennen..heb 4 winkels gehad en nergens een soundbar te bekennen…?????ik vind dit zeer misleidende reclame en ben hier echt zeer boos over dat er geen 100 in een winkel liggen…begrijpelijk maar dat er om 07:08 gezegd wordt..ze zijn uitverkocht…is gewoon een Grove leugen…en in alle winkels hetzelfde verhaal sommige hadden ze niet eens binnen gekregen…gewoon DISCUSTING.

Gewenste Oplossing:

Als ze er gewoon waren geweest en zeker als je 8 min na opening er bent.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dirk van den Broek

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dirk van den Broek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Rian60
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer