Klacht: Black Friday stunt Kinzo X-power accuboor machine

Oanhthang op 24 november 2017 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 24 november 2017

Een klant van Dirk van den Broek in Ter Aar was teleurgesteld omdat de actie voor de Kinzo X-power accuboor machine op Black Friday niet doorging. Ondanks dat de winkel om 8:00 uur openging, was het product al uitverkocht toen de klant om 8:15 uur arriveerde. De klant vindt dit een teleurstellende manier van klanten aantrekken voor een grote winkelketen.

Mijn Klacht:

Ik was 24 november om 8:15 al in de Dirk in Ter Aar. Winkel gaat pas om 8:00 open. Toen werd er al gezegd dat ze op waren. Dit is echt een waardeloze actie. Zo’n lokkertje verwacht ik niet van zo’n grote winkelketen als de Dirk vd Broek.

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat bij toekomstige acties wel adequate voorraden aanwezig zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dirk van den Broek over deze klacht.

Bericht van Dirk van den Broek

8 jaren geleden - Melder rechtstreeks gemaild. SD M1711 9124 -- Klantenservice Dirk

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer