Wincode onjuist
Klacht van Sandra Oostema van ewijk op 09 juli 2017 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
Wincode onjuist? Dus kan ook niet draaien hoe gaan we dit oplossen. Is dit een lokkertje? Lees meer
Bij Dirk van den Broek zijn 16 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.6/10. Dien een klacht in over Dirk van den Broek. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Bij Dirk van den Broek kunt u terecht voor uw dagelijkse boodschappen. Deze supermarktketen heeft 50 winkels door het hele land. Het is dan ook niet zo... Lees meer >
U kunt een klacht over Dirk van den Broek indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Dirk van den Broek.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.116 klachten over Dirk van den Broek ingediend, waarvan 16 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten.
Van de klachten over Dirk van den Broek wordt 36% opgelost. In totaal zijn 764 van de 2.116 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Dirk van den Broek gaan over Supermarkten. In het afgelopen jaar zijn 16 klachten ingediend.
U kunt contact opnemen met Dirk van den Broek via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Dirk van den Broek actief klachten behandelt.
Dirk van den Broek heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,6 op 10, gebaseerd op 7 beoordelingen.
Dirk van den Broek reageert gemiddeld binnen 21 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Dirk van den Broek niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Sandra Oostema van ewijk op 09 juli 2017 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
Wincode onjuist? Dus kan ook niet draaien hoe gaan we dit oplossen. Is dit een lokkertje? Lees meer
Klacht van mindy en disney op 09 juli 2017 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
Ik voer al mijn gegevens en de krascode in maar hoe krijg ik dat "rad" aan het draaien. Van meerdere mensen klachten gelezen en ik verwacht in ieder geval een antwoord op en oplossing van mijn probleem. Anders is het mensen lekker... Lees meer
Klacht van fboukamp op 09 juli 2017 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
Werkt niet, Geeft : onjuiste code. Lees meer
Klacht van PietRoos op 07 juli 2017 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
herhaalde malen de code ingevoerd en het rad geeft aan onjuiste code. Lees meer
Klacht van hakkaarthuis op 07 juli 2017 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
als ik mijn win code invoer bij gratis kans op prijzen dan krijg ik van de vier kaartjes er twee te zien dat de win code niet goed is ingevoerd terwijl het niet anders kan Lees meer
Klacht van jolandaarends op 07 juli 2017 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
in de aanbieding sprite maar niet aanwezig in de winkel in leidschendam Lees meer
Klacht van jolandaarends op 07 juli 2017 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
in de aanbieding sprite maar niet aanwezig in de winkel in leidschendam Lees meer
Klacht van Ton 1940 op 06 juli 2017 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
Ik heb een prijs gewonnen op het rad met dee krasloten. Maar geen mail van dirk ontvangen. Reeds driemaal gemeld met contact formulier geen antwoord. Enkel automatisch antwoord wij zullen u zo snel mogelijk antwoorden. Lees meer
Klacht van JAYMIRJOR op 06 juli 2017 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
NU OOK AL 6 X GEKRAST EN AAN T RAD GEDRAAID.IK HEB NOG GEEN 1E X GEWONNEN,VINDT DIT VREEMD NOGGENEENS EEN ROL BESCHUIT OF IETS Lees meer
Klacht van [email protected] op 06 juli 2017 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
als ik dit doe dan krijg ik te lezen , dat de win code onjuist is. Niet mogelijk hoe je het doet , ik had er twee., verschillende email adressen geprobeerd. Niet gelukt. Staat onjuiste... Lees meer