Klacht: Pakket niet geleverd ondanks aanwezigheid bezorger

klager6827c82d ✓ Verified op 23 augustus 2026 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

DHL klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 24 augustus 2026
Reactie van het bedrijf:

Beste Natasja, Harteiljk dank voor jouw bericht waarin je aangeeft dat jouw pakket wel geleverd zou zijn, maar dat deze niet ontvangen is. Op camerabeelden heb je bevestigd staan dat de bezorger wel is langs geweest, maar het pakket niet...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 23 augustus 2026

Een klant van DHL heeft een klacht ingediend over een niet geleverde zending, ondanks dat de bezorger voor de deur stond. De bezorger heeft het pakket gescand, maar het niet afgeleverd, wat door camerabeelden wordt bevestigd. Na contact met DHL werd de klant doorverwezen naar de verzender, wat als onvoldoende oplossing wordt ervaren, en er is geen directe aanspreekbaarheid van de bezorgers op hun gedrag.

Mijn Klacht:

Ik heb een pakket verwacht van DHL Commerce, maar dit is niet geleverd. De bezorger stond wel voor mijn deur, maar kwam niet uit zijn busje. Ik heb camera beelden die bevestigen dat hij er stond en pakket wel heeft gescand, want het stond op dat moment ineens op geleverd op mijndhl. Dus hij heeft het bewust niet geleverd. Na contact met DHL werd ik doorverwezen naar de verzender, wat voor mij geen oplossing biedt. Ze hebben uiteindelijk wel mijn klacht ingediend, maar er is geen oplossing of makkelijk contact dat ook de bezorgers aangesproken worden op hen gedrag. Enige optie is alsmaar doorverwijzen naar verzender waardoor een heel onderzoek komt. In dit geval zal uit het onderzoek komen dat GPS aangaf dat het busje hier wel degelijk was en had ik geen poot om op te staan. Casenm klacht 43949071

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat de bezorger wordt aangesproken op zijn gedrag en dat dit probleem wordt opgelost. Dat mijn pakket zsm alsnog komt en ik geen weken moet wachten op een nieuwe. Video is een te grote bijlage dus hier een screenshot ervan.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 weken geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

DHL

Heeft op 24 augustus 2026 om 16:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht klager6827c82d

1 week geleden - Nou, we hadden vrijdag al bij de buren aangebeld die voorbij mijn huis komen (nummers teruggeteld) na mijn camera zicht. Vandaag hebben we bij buren aangebeld die voor mijn huis komen (nummers opgeteld), waarvan een grote deel ook nog in zicht is. Niemand heeft een pakket ontvangen of gezien. Dhl heeft even voordat hij voor mijn huis was, stil gestaan (dat is aan de tijd op de camera te zien) en enkele sec voor mijn deur (dat was even te zien maar verder vooral te horen). Toen sprong de update ook precies op gescanned. Hier stapte hij niet uit en de halve straat heeft het ook niet. We weten dus twee dingen zeker! 1. De bezorger had het pakketje bij hm, 2. Hij heeft het (ongv) voor mijn deur gescanned. Het pakketje was dus niet kwijt, maar werd toch niet geleverd, halve straat heeft het ook niet, wat is er erna met het pakket gebeurd?! Waarom werd het gescanned?

klager6827c82d

Heeft op 24 augustus 2026 om 19:02 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Wat ik al aangaf, je wordt doorverwezen. Ik snap de hele protocol! Ik heb het ook zeker dezelfde dag gemeld bij de verzender. Maar als de bezorger om 13:53uur voor mijn deur staat in zijn busje en exact op datzelfde moment mijn pakket gescanned wordt als bezorgd, dan gaat het niet om een zoekgeraakte pakket. Dan is de bezorger letterlijk opzettelijk je pakket aan het weerhouden. Dat is een feit en precies het bewijs dat ik dus heb. Waarom zouden jullie zo een bezorger in dienst willen hebben? Ik ben zeker niet de eerste en zeker niet de laatste. Jullie zien sowieso wie dat was. Bedrijven zijn slim als ze voortaan een ander koerier gebruiken. Er is totaal geen contact met jullie te leggen en verwijzen klanten maar door. Ik zoek mijn pakket niet. Jullie bezorger heeft mijn pakket meegenomen om wat voor reden dan ook! Na enkele seconde voor mn deur te scannen, reed hij sowieso gelijk de straat uit. Er is geen reden te verzinnen om voor de juiste deur te staan, te scannen en niet uit te stappen om het even in de bus te gooien. Sommige mensen hebben geen camera en zijn dus gwn hun spullen kwijt want gps verteld dat dhl voor je deur stond. Dit is het probleem met jullie en vele mensen zijn hier de dupe van. Andere bezorgdiensten kan je tenminste nog bij terecht, zeker als er duidelijk bewijzen zijn dat een bezorger express niet bezorgd. Klacht zeker niet opgelost! Gaat hier niet meer om mijn pakket vinden. Het gaat erom dat je bezorger pakketjes bewust niet levert maar wel weet langs te rijden en op dat moment te scannen en jullie weten wie.

Alle klachten die gemeld zijn door klager6827c82d
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM