Klacht: Klacht over bezorging: geen aanbellen en te snel een kaartje

klager9e387f37 op 26 juli 2026 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

DHL klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ DHL has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 27 juli 2026
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 26 juli 2026

Een klant uit zijn onvrede over de bezorgservice van DHL, waarbij sommige chauffeurs niet aanbellen en direct een kaartje achterlaten met de mededeling dat ze niemand hebben aangetroffen. Ondanks dat er vaak meerdere mensen thuis zijn, horen zij de deurbel niet of wordt er niet geklopt, wat leidt tot frustratie over de korte wachttijd van slechts 20 seconden.

Mijn Klacht:

Ik heb een klacht over sommige chauffeurs van DHL die niet aanbellen en direct een kaartje in de brievenbus doen met de mededeling dat ze me gemist hebben. Er zijn vaak meerdere personen aanwezig in huis en niemand heeft de deurbel gehoord of is geklopt. De bezorgers nemen niet de tijd om te wachten totdat iemand de deur opent. Tegenwoordig heb je maar 20 seconden de tijd voordat je al een kaart in de brievenbus vindt, wat erg frustrerend is.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek dat de bezorgers aanbellen en wachten tot iemand de deur opent voordat ze een kaartje achterlaten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van DHL

2 maanden geleden - Goedemorgen, Bedankt voor je bericht. Wat een ontzettend vervelende situatie. Mijn excuses hiervoor! Ik kijk het graag voor je na. Heb je zendingsnummers die beginnen met 3S, JVGL, JJD, JUN of eindigen op DE waarbij dit is gebeurd? Hoe meer voorbeelden hoe beter. Alvast bedankt! Met vriendelijke groet, Isha

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht klager9e387f37

2 maanden geleden - ja 3Sqlwoo39851145 heb ik maar het niet aanbellen en dan even wachten irriteert mij het met je krijgt geen tijd om naar de deur te komen staan ze al bij de buren maar dit geldt niet voor alle chauffeurs

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 27 juli 2026 om 15:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM