Ook wij hebben de krant gelezen en bonnen gespaard,en zelfs al een keer of 8 gekeken of we er op konden komen voor de spaarkaart.Helaas ik/wij voelen ons flink benadeeld.Vind dit echt niet kunnen je word blij gemaakt met een... Lees meer
Per e-mail heb ik ruim 2 weken geleden vakantiebonnen aangevraagd voor de periode van 1 t/m 8 juli.Het zou in orde komen,maar ik heb nog geen bonnen ontvangen op 28 juni. Zondag en maandag wordt er niet bezorgd en dinsdag... Lees meer
De benodigde bonnen voor wellness zomeractie uit de krant in het buitenland geknipt maar krijg het niet voor elkaar om de benodigde spaarkaart te vinden of te ontvangen op internet.
Wij willen graag naar Elysium.
Gaarne aan mij toe sturen via de... Lees meer
Op het vakantieadres in Spanje kranten gekocht en de wellness bonnen gaan sparen. 3x in de krant (oa. van 23 juni andere 2 kranten hebben we weggedaan, dus daar weet ik de datum niet van) geen bon gezien.
Zo kunnen... Lees meer
Op 17_6 -2014 heb ik geld overgemaakt (35.00 euro) voor Hp cardriches
op 20 -6_2014 is dit zonder opgaaf van reden terug gestort. Wil graag weten waarom ik geen bestelling heb ontvangen
Mevr Kuis email bepenwimcasema.nl
Lees meer
De telegraaf wordt op ons verzoek in de maand juli 3 weken niet bezorgd aangezien we met vakantie zijn. Dit wordt door de Telegraaf niet verrekend met de abonnementkosten.
Ik vind dit geen klantgerichte opstelling. Lees meer
Er is 30 euro van mijn bank afgeschreven maar ik heb de telegraaf in dec. Al op gezegd mijn klnr. Is179214845.heb een bevestiging ontvangen op 17 dec.
vr.gr. H.Niers
Dordseweg 20
7765AC Weiteveen
Lees meer
kan mij niet aanmelden voor deze zomeractie Lees meer
op 19 juni heb ik een Telegraaf gekocht in Spanje, Conil, Costa de la Luz.. Mijn man en ik hebben deze krant verschillende keren nagekeken, maar geen actiebon aangetroffen voor een gratis dagje wellness aangetroffen. Was hierdoor zeer teleurgesteld. Lees meer
wij willen 2 spaarkaarten ontvangen maar krijgen het niet voorelkaar om die kaarten aan te vragen .Wij hebben 12 bonnen gespaard ! Lees meer