bezorging
Klacht van AA 8@ nissan op 16 januari 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Het is dinsdag 10.00 uur en nog geen krant Lees meer
Bij Telegraaf zijn 58 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 3.9/10. Dien een klacht in over Telegraaf. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Heeft u een klacht over de Telegraaf? De Telegraaf is het grootste Nederlandse dagblad en bestaat onder andere uit de Financiële Telegraaf en Telesport.... Lees meer >
Telegraaf is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 9452 klachten gemeld over Telegraaf. Hiervan zijn er 8199 opgelost (87%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Telegraaf delen.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over: krant, bezorging, ontvangen, telegraaf, bezorgd. Op basis van de 9452 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Telegraaf lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 87%.
Stappenplan bij een klacht over Telegraaf:
1. Neem eerst contact op met Telegraaf — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @krant_telegraaf
U kunt een klacht over Telegraaf indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Telegraaf.
Op Klacht.nl zijn in totaal 9.454 klachten over Telegraaf ingediend, waarvan 53 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk.
Telegraaf lost 87% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 8.266 van de 9.454 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over Klantenservice problemen met Telegraaf. Bekijk alle Telegraaf klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Telegraaf heeft geen openbaar telefoonnummer voor de klantenservice. U kunt Telegraaf bereiken via de officiële contactpagina op de website (ma-vr 08:00-17:00, za 09:00-12:00). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Telegraaf actief klachten behandelt.
Telegraaf heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 3,9 op 10, gebaseerd op 22 beoordelingen.
Telegraaf reageert gemiddeld binnen 1 dag op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Telegraaf niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van AA 8@ nissan op 16 januari 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Het is dinsdag 10.00 uur en nog geen krant Lees meer
Klacht van ter Wal op 14 januari 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Geen zaterdagbijlage en geen Vrouw ontvangen op 13-1-2018 Lees meer
Klacht van Odette1971 op 14 januari 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Afgelopen week meerdere malen geen krant ontvangen, 1x de verkeerde krant en de bezorging te laat. Lees meer
Klacht van Wiesje123 op 13 januari 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Zaterdag 13 Jan geen Krant ontvangen.Dit is al de derde keer in3 weken,klachten bij jullie kent maar niets mee gedaan. Lees meer
Klacht van zandhorst op 13 januari 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
heden geen krant ontvangen Lees meer
Klacht van mevrouw G.E.P.A. van Schalkwijk op 11 januari 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ik heb zeer beslist NIET het tijdschrift "Vrouw" besteld, maar wel ontvangen. Daarvoor heeft men mij ongevraagd een geldbedrag afgeschreven. Ik ben het hiermee oneens. Lees meer
Klacht van A.M.Kranenburg op 09 januari 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Mijn ouders( beide boven de 80) zijn bezocht op 26-10-2016 door een verkoper van de Telegraaf. Ze hebben hierop een abonnement genomen. Maar de verkoper heeft niets over het blad VROUW gezegd, Half 2017 ( dus ruim 10 maanden... Lees meer
Klacht van tonny van dis op 09 januari 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
ontvang regelmatig geen telegraaf, weet niet wie de bezorger is. Lees meer
Klacht van DIRIjoep op 07 januari 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Gisterne een mail naar de telegraaf gestuurd dat ik Za. 6/1 geen krant heb ontvangen. Niets gehoord. Daarom via deze weg nogmaals de klacht melden. Lees meer
Klacht van ajkalf op 06 januari 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Van mijn weekend abonnement nu 2 weken, heb ik SLECHTS EEN krant ontvangen. Wanneer gaat dit eens een keer goed?? Lees meer