Telegraaf niet bezorgd
Klacht van Klinker1 op 23 januari 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Graag krant alsnog bezorgen Lees meer
Bij Telegraaf zijn 39 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 3.4/10. Dien een klacht in over Telegraaf.
Heeft u een klacht over de Telegraaf? De Telegraaf is het grootste Nederlandse dagblad en bestaat onder andere uit de Financiële Telegraaf en Telesport.... Lees meer >
Telegraaf is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 9431 klachten gemeld over Telegraaf. Hiervan zijn er 8200 opgelost (88%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Telegraaf delen.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over: krant, bezorging, ontvangen, telegraaf, bezorgd. Op basis van de 9431 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Telegraaf lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 88%.
Stappenplan bij een klacht over Telegraaf:
1. Neem eerst contact op met Telegraaf — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @krant_telegraaf
U kunt een klacht over Telegraaf indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Telegraaf.
Op Klacht.nl zijn in totaal 9.431 klachten over Telegraaf ingediend, waarvan 37 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk.
Telegraaf lost 88% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 8.266 van de 9.431 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over Klantenservice problemen met Telegraaf. Bekijk alle Telegraaf klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Telegraaf via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Telegraaf actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Telegraaf niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Klinker1 op 23 januari 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Graag krant alsnog bezorgen Lees meer
Klacht van [email protected] op 20 januari 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
het bezorgen van de krant dan....dan weer niet Lees meer
Klacht van Lianne2021 op 20 januari 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Wij krijgen sinds twee weken de telegraaf of veel te laat, helemaal niet, via de buurvrouw (in verkeerde bus) of een andere krant (gisteren Trouw). Het is heel vervelend dat jullie zo slecht bereikbaar zijn telefonisch. Vanmorgen toen ik om... Lees meer
Klacht van C.H. van Kuilenburg op 17 januari 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ik ben al jaren geabonneerd op de digitale telegraaf inclusief de zaterdagse papieren krant in de brievenbus. Heb zelden problemen gehad w.b.t. de zaterdagse brievenbus bezorging. maar m.i.v. 2 januari 2021 is mijn mening veranderd en mijn ergernis toegenomen. 1. 2 januari 2021... Lees meer
Klacht van 133378365 op 16 januari 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
al twee dagen achter elkaar geen krant ontvangen. Door dat vanwege de corona alle winkels gesloten zijn is het niet mogelijk een exemplaar aan te kopen. Lees meer
Klacht van Henk Achterkamp op 16 januari 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Sinds december al 4 keer de verkeerde krant ontvangen. Ik heb een abonnement op de Telegraaf en op De Stentor. Elke keer worden de abonnementen verwisselt met o.a. de volkskrant. Dit moet een keer afgelopen zijn. Graag aktie richting... Lees meer
Klacht van Ludo Vermijs op 16 januari 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
zaterdag 16 januarie krant niet bezorgd komt al 3 keer afgelopen maand voor Lees meer
Klacht van Herman Kroon op 16 januari 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
krant is niet ontvangen Lees meer
Klacht van [email protected] op 15 januari 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Sinds afgelopen maandag 11 januari 2021 heb ik geen dagelijkse krant onrvangen.Ik ben al jaren abonnee en betaal steeds voor 3 maanden vooruit via automatische incasso.Nu al 5 dagen geen krant ontvangen. Gebeld over niet bezorging en krijg dan als... Lees meer
Klacht van Anja Bouwens op 15 januari 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Wij hebben een product gekocht wat niet voldoet aan de verwachting. Bij de levering zat geen pakbon en retourformulier. De link in de mail voor een retourformulier op te vragen werkt ook niet. Een mail gestuurd met de vraag om... Lees meer