Bezorging
Klacht van evert vermeer op 22 mei 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Zaterdag 22 mei om 09.45 uur 'm nog geen telegraaf ontvangen Lees meer
Bij Telegraaf zijn in totaal 9.448 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 8.199 opgelost (86%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 102 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 3.2/10 (afgelopen 12 maanden, 28 stemmen), over alle jaren 4.4/10 (1.988 stemmen). Dien een klacht in over Telegraaf. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Heeft u een klacht over de Telegraaf? De Telegraaf is het grootste Nederlandse dagblad en bestaat onder andere uit de Financiële Telegraaf en Telesport.... Lees meer >
Telegraaf is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 9.448 klachten gemeld over Telegraaf. Hiervan zijn er 8.199 opgelost (86%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Telegraaf delen.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over: krant, ontvangen, bezorging, telegraaf, klacht. Op basis van de 9.448 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Telegraaf lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 86%.
Stappenplan bij een klacht over Telegraaf:
1. Neem eerst contact op met Telegraaf — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @krant_telegraaf
U kunt een klacht over Telegraaf indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Telegraaf.
Op Klacht.nl zijn in totaal 9.448 klachten over Telegraaf ingediend, waarvan 102 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk.
Telegraaf lost 86% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 8.199 van de 9.448 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over Klantenservice problemen met Telegraaf. Bekijk alle Telegraaf klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Telegraaf heeft geen openbaar telefoonnummer voor de klantenservice. U kunt Telegraaf bereiken via de officiële contactpagina op de website (ma-vr 08:00-17:00, za 09:00-12:00). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Telegraaf heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 4,4 op 10, gebaseerd op 1.988 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft Telegraaf een gemiddelde beoordeling van 4,4 op 10 uit 1.988 beoordelingen en een oplospercentage van 86% over 9.448 klachten. Of Telegraaf betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Telegraaf niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van evert vermeer op 22 mei 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Zaterdag 22 mei om 09.45 uur 'm nog geen telegraaf ontvangen Lees meer
Klacht van Els Boer op 20 mei 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Wij hebben ons erg gestoord aan de bewoordingen die op donderdag (20-05-2021, pagina D14) bij de kleine stukjes tekst van het songfestival stonden. Deze opmerkingen kunnen echt anno 2021 NIET meer, om te noemen: Het drietal van Servië (Hurricane) werd betiteld... Lees meer
Klacht van Evertgrada op 20 mei 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Waarom krijg ik deze week niet de Telegraaf maar de Gooi en Eemlander in de bus,waarschijnlijk een fout van de bezorger. Kunt u dat verhelpen. Lees meer
Klacht van [email protected] op 20 mei 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
wij krijgen geregeld geen krant. Hij wordt ook niet na bezorgd. Op onze klacht wordt dan gereageerd met het antwoord; Het niet krijgen van de krant wordt verrekend. Maar ik moet dan wel een krant in de winkel kopen. En... Lees meer
Klacht van A.B.C. Elshof-Vanlier op 20 mei 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Vandaag weer geen krant ontvangen. Dit is de 4 keer dat ik geen krant krijg. Ik ben hierover desduivels en heb nu extra kosten moeten maken. Ik verzoek u dringend mij compensatie te verlenen. Zo niet dan zeg ik het... Lees meer
Klacht van Sonja van Hoeven op 19 mei 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Wij wonen op een chaletpark en hebben de krant altijd in de houten kist ontvangen en altijd keurig op tijd... en de nieuwe bezorger peinst er niet over om hem daar in te doen, staat ook niet in... Lees meer
Klacht van 101628145 op 18 mei 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
krant wordt in buitenbus bezorgd, maar moet in binnenbus Lees meer
Klacht van A.W. Vaandering op 18 mei 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
de krant is vandaag niet bezorgd Lees meer
Klacht van MV75NKd3J op 18 mei 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Vanmorgen 18/05/2021 geen krant ontvangen . Lees meer
Klacht van robwrsklacht op 18 mei 2021 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Al jaren ben ik geabonneerd op de weekend telegraaf (vrijza editie) die het ook mogelijk maakte om de premium artikelen op de website en in de telegraaf app te lezen. Sinds twee weken werkt die digitale toegang niet meer,... Lees meer