Klacht: niks binnen gekregen

Chicky op 18 december 2020 over Daisyall in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Daisyall
Status Open
Datum 18 december 2020

Een klant heeft begin november verschillende truien en een jurk besteld bij Daisyall, maar heeft tot nu toe niets ontvangen. Ondanks meerdere berichten is het niet gelukt om het geld terug te krijgen, en de klant vraagt zich af hoe de situatie opgelost kan worden.

Mijn Klacht:

Ik heb verscheidene truien en een jurk besteld begin november en ook alles betaald en tot op heden nog niks ontvangen helaas.
verscheidene berichten gestuurd maar geld terug krijgen lukt niet, ik zou mijn bestelling zo graag willen hebben.
Wat kan ik doen om dit weer in orde te krijgen???????.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik of mijn geld terug krijg of mijn bestelling alsnog wordt geleverd.
ZSM!!!!!!!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Daisyall

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Daisyall nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Chicky
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten