Klacht: O’chelle kado card

Daffie Duck op 03 april 2014 over DA Drogisterij in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ DA Drogisterij has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 8 april 2014
Reactie van het bedrijf:

Indien het geen DA cadeaubonnen betreft, kunnen wij deze klacht helaas niet oplossen. Op 8 april de consument een mail gestuurd met meer informatie en een doorverwijzing.

Categorie Drogisterijen
Status Opgelost
Datum 3 april 2014

Een klant heeft een Kado card ter waarde van €50 ontvangen voor zijn verjaardag, maar kan geen winkels vinden die deze kaart accepteren. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb voor mijn verjaardag een Kado card van €50,- gekregen.
Tot mijn verbazing kan ik nergens een winkel vinden die deze card accepteert.

Gewenste Oplossing:

Ik zou deze card graag besteden... Welke winkel?

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DA Drogisterij over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DA Drogisterij in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DA Drogisterij een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DA Drogisterij

Heeft op 08 april 2014 om 10:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Indien het geen DA cadeaubonnen betreft, kunnen wij deze klacht helaas niet oplossen. Op 8 april de consument een mail gestuurd met meer informatie en een doorverwijzing.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM