Klacht: Schandalige service

Serinapost op 10 april 2025 over CE Repair Services in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Echt een schandalige service. 8 dagen moeten wachten op een reparatie bezoek van mijn wasmachine. Nu is de monteur geweest en kan mijn pomp niet vervangen. Het onderdeel is door het magazijn met de verkeerde medewerker meegegeven. Ook deze monteur kreeg mijn bezoek last minute door. Hun probleem wordt mijn probleem gemaakt. Komen niet meer langs dit kan pas maandag op zijn vroegst. Echt asociaal hoe ze met klanten omgaan en hun problemen niet naar behoren oplossen. Het probleem juist oplossen houdt in excuses maken en de fout toegeven. Als nog de monteur sturen die mijn onderdeel heeft. Maar geen excuses niks vernomen alleen vasthouden aan de datum van 14/4.

Gewenste Oplossing:

Dat vandaag de monteur in kwestie met het onderdeel nog langs komt. Of uiterlijk morgen. Een andere optie is er in mijn ogen niet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een email gestuurd naar CE Repair Services over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Deze klacht is zojuist door CE Repair Services in behandeling genomen

CE Repair Services

Heeft op 11 april 2025 om 10:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer/mevrouw,

Dank u wel voor het kenbaar maken van uw onvrede. Natuurlijk vervelend als het anders loopt dan verwacht. Daar zijn wij ook niet blij mee.

Om u zoveel mogelijk tegemoet te komen, komt de monteur aankomende zaterdag bij u langs. Hierin maken wij een uitzondering om aan te geven dat wij het voor u ook vervelend vinden.

Excuus voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,
CE Repair Services/GXO ServiceTech

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - We hebben bericht ontvangen dat CE Repair Services een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door Serinapost