Klacht: Cash Back

RoyGroot op 22 december 2016 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 22 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Na de cash-back actie alle informatie ingevuld op de website om 40 euro terug te ontvangen. Website werkt niet goed, tot 4 maal geprobeerd. Meerdere malen berichten naar mediamarkt klantenservice gestuurd, maar ik krijg geen antwoord.

Heel vreemd en vervelend, ik ben ondertussen 2 weken verder. Nog steeds geen reactie van mediamarkt, na meerdere nette toenaderingen van mijn kant.

Het begint meer op een “cash-grab” actie voor mediamarkt zelf te lijken!

Ik ga het nu hogerop zoeken. Dit soort duistere praktijken moeten hard aangepakt worden.

Gewenste Oplossing:

Ik wil antwoord op mijn vraag; "Is er een andere manier om de gevraagde informatie toe te sturen?" Aangezien de website helaas erg slecht in elkaar zit.

Daarnaast wil ik de 40 euro die mij beloofd is spoedig ontvangen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM