Klacht: voortzetting klacht Canal Digital

K123456 op 10 februari 2015 over Canaldigitaal in de categorie Alles-in-1, Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Canaldigitaal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste, Wij hebben u in een eerdere mail de situatie uitgelegd en vermeld dat als u niet overgaat tot het voldoen van het openstaande bedrag, we het dossier uit handen zouden geven aan het incassobureau Lindorff. Helaas heeft u verzuimd...

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 10 februari 2015

Een klant van Canal Digital heeft herhaaldelijk verzocht om bewijs van een jaarabonnement en communicatie over de afloopdatum en kosten. De klant vraagt om schriftelijke bevestiging van waarschuwingen over dubbele kosten en wil duidelijkheid over de betalingen tot eind oktober 2014. Canal Digital heeft tot nu toe geen geluidsopname of bewijs geleverd.

Mijn Klacht:

Klacht nog niet opgelost. Ik vroeg mij de digitale geluidsopname bewijsvoering eerst aanleveren dat ik een jaarabonn. zou zijn aangegaan en dan uzelf serieus nemen dat u mij schriftelijk hebt te kennen gegeven dat het afloopt op 31-1-2015 door uw eigen backoffice
2. mij bewijzen dat u mij gewaarschuwd heeft voor dubbele kosten bij het aangaan van een ander abonnement voor een maand, verborgen gebrek en geen dubbele maandkosten in rekening brengen
3. Aangeven hoeveel keer u nu 9,95 van mij krijgt tot eind oktober 2014 als ik het goed heb. Of indien u via geluidsband kunt aantonen dat er een jaarabonnement is aangegaan tot zoals u eerder aangaf 31-1-2015 en uw eigen uitspraken en schriftelijke communicatie serieus nemen.
Nu Canal Digital mij om hun moverende redenen geen geluidsopname digitaal kunnen aanleveren is er geen sprake van transparante bewijsvoering c.q. aantoonbaar bewijs, immers u levert niet. Ik wil e.a. immers aan mijn rechtsbijstandsadvocaat kunnen doorsturen. Uw reden was: Wij mogen u de geluidsopname niet doen toekomen, wegens privacy van ons medewerkers. Reactie: Ik heb echt geen bezwaar er tegen om een medewerker van u te horen maar als u op basis van dergelijke principes daartoe kiest is dat uw keuze om geen bewijs aan te leveren.
Met dergelijke kletskoek gaat u het volgens mij niet redden bij de rechtbank. U geeft aan: “De opnames worden alleen gebruikt voor trainingsdoeleinden en gevallen zoals deze”. Reactie: Uiteraard heb ik geen boodschap aan bewijs wat u niet mag doen toekomen, uiteraard kunt u altijd een medewerker verzoeken toestemming te geven in het belang van de zaak, lukt dat niet dan is dat uiteraard uw zaak en probleem wat u niet bij mij moet gaan neerleggen. U zou het dan voortaan procedureel anders moeten zien te regelen. U geeft aan dat het naast trainingsdoeleinden voor stituaties is als deze: hierin laat u voorlopig zien dat u wel degelijk aan bewijsvoering kan doen in het kader van “situaties als deze”, feitelijk doet elke organisatie dat en is er een standaardzin waar altijd gezegd wordt dat het o.a. voor trainingsdoeleinden is en evt andere doelen. Ik zie graag dus alsnog per omgaande het aangeleverde bewijs anders moet ik constateren dat u niets aantoont (geen overtuigingskracht genoeg kan tonen/uw belang niet duidelijk genoeg naar uw medewerker kan overbrengen of immer enig recht heeft of gecreerd heeft op enig contract tussen mij en Canal Digital. Uw brief van 9 februari 2015 met een dreiging binnen 48 uur te gaan betalen na de dagtekening en daarna de vordering uit handen geven aan uw incassobureau gaat in tegen alle afspraken om eerst tot een oplossing te komen en bevat t.g.v. uw weigering om bewijs aan te leveren geen grond tot enige eis. Immers ik heb per 14 oktober 2014 aangetekend alle digitale abonnement televisie opgezegd en een bewijs van ontvangst daarvan door Canal Digital, uiteraard hoort daar dus ook het HD light pakket bij, dat is immers ook televisie. Conclusie: Lever gewoon de geluidsopname dan praten we verder en trek anders uw conclusie dat u feitelijk geen bewijs kan tonen.

Gewenste Oplossing:

1. Lever gewoon de geluidsopname dan praten we verder en trek anders uw conclusie dat u feitelijk geen bewijs kan tonen, d.w.z. erkent dat n.a.v. het door u ontvangen aangetekende brief van 14 oktober 2014 akkoord gaat dat er geen contract met opzegperiode was. Ik ga er dan van uit dat u mij een finale rekening stuurt met betaling tot 1 november 2014. Zorg ervoor dat u eerst deze zaak oplost voor dat u binnen 48 uur na verzending d.d. 9 februari 2015 de zaak uit handen geeft aan uw incassobureau

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Canaldigitaal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Canaldigitaal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Canaldigitaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Canaldigitaal

Heeft op 11 februari 2015 om 09:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,
Wij hebben u in een eerdere mail de situatie uitgelegd en vermeld dat als u niet overgaat tot het voldoen van het openstaande bedrag, we het dossier uit handen zouden geven aan het incassobureau Lindorff.
Helaas heeft u verzuimd de betalingen te voldoen en om die reden is het dossier uit handen gegeven.
Om die reden kunnen we via deze weg niet langer van dienst zijn en willen we u verzoeken om contact op te nemen met het incassobureau Lindorff, open van maandag t/m vrijdag tussen 8:30 en 20:00 via het nummer 088-1189900.

We hopen u zo voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Webcare Team CanalDigitaal

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie