Mijn Klacht:
Mijn klacht is dat Canal digitaal maar geld van mijn rekening afschrijft zonder mij te informeren over prijsverhogingen.
Ben een zogenaamde oude klant en wij betaalde altijd eerst 19.95 en later 29.95 per jaar en heb nog nooit post ontvangen in de laatste 15 jaar en ik zag in éen keer dat er in oktober 75 Euro wordt afgeschreven.
Wij gebruiken de kaart al 5 a 6 jaar niet meer daar wij geen nieuwe kaart kregen en zijn overgestapt naar KPN
Heb bedrag terug gehaald en telefonisch opgezegd echter dat blijkt niet zo makkelijk te zijn daar zij gewoon weer gaan afschrijven.
Nu geblokeerd bij mijn bank maar nu incasso buro achter mij aan maar het goede nieuwes na 6x bellen eindelijk opzegging brief ontvangen maar incasso blijft
eigelijk wil ik mijn geld van de afgelopen jaren terug daar ik nooit geinformeerd ben over verhogingen en ben eigelijk geen klant want ik heb nooit met Canal digitaal een contract getekend.
Heb ook nog een kaart van 20 jaar geleden.
Wat ik het ergste vind is dat als je opzegd omdat het zonder mijn weten wordet vehoogd zij zeggen dat dit al een aantal jaren is en wanneer je in de bank afschriften kijkt is dat niet zo en dan zeggen ze o nee dat is sinds ….. .en krijg voor dit jaar 20 EURO korting aangeboden
Wat denken ze nou dat ik gek ben ik wil opzeggen en als zij daar voor gaan zorgen wil ik dat geregeld hebben en geen incasso buro
Gewenste Oplossing:
Ik wil er van af en hou niet van die bedrijven die maar vast houden en blijven afschrijven.
Een fatsoenelijk bedrijf waardeert zijn klanten en informeert zijn klanten.
Als het bedrag 2x teriug gehaald wordt van een automatische incasso zal er wel iets niet goed zitten en stuur je geen incasso
Eerlijkheid (ook aan telefoon) en integere medewerkers is iets wat bij Canal Digtaal niet is

