Mijn Klacht:
Ik ben een tijdje terug benaderd door Canal digitaal of we ipv alleen tv ook een alles in 1 pakket wilden hebben. Aangegeven dat we geen vaste telefoon hoeven maar dat hoefden we dan niet te gebruiken werd er verteld. Ik zou een half jaar gratis internet krijgen ivm deze actie.
Ik heb toen aangegeven dat wij internet nog via KPN hebben en dat ik dan niet zomaar kan overstappen. Er werd aangegeven dat internet dan nog steeds via KPN ging en dat CD de overstap ging regelen, en dat alles goed kwam.
Nu thuisgekomen van vakantie ligt er een modem van CD en een rekening van KPN. Wij moeten even 80 euro betalen als overstapboete!!!
Ik ben hier nooit van op de hoogte gesteld!!! CD heeft mij duidelijk gezegd dat er geen boete zou komen en dat ze dit allemaal goed zouden regelen.
Gewenste Oplossing:
De enige oplossing die er voor mij is, is dat CD de overstapboete gaat betalen. Ik weet van niks, kom terug van vakantie en we blijken al overgestapt te zijn. CD zou alles zoals ze hebben gezegd regelen en er zouden geen boetes of iets komen.................... Ik ben in het verleden ook weleens overgestapt maar heb dit nog nooit meegemaakt als een bedrijf zegt wij regelen het.

