Klacht: klacht nieuw contract

alex1905 op 04 februari 2014 over Canaldigitaal in de categorie Alles-in-1, Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Canaldigitaal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 februari 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste, Wij hebben voor u de einddatum van de tweede smartcard weer juist gezet. Ook hebben we de vijf maanden gratis op het Familie-pakket en de twee maanden gratis HDTV-pakket gerealiseerd. Dit hebben wij tevens al in een email aan...

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 4 februari 2014

Na het wijzigen van het pakket bij Canaldigitaal heeft de klant diverse problemen ervaren, zoals het niet nakomen van een gratis actie-periode en onjuiste incasso's. Daarnaast zijn afspraken die telefonisch zijn gemaakt niet nagekomen, en zijn er herhaaldelijk fouten gemaakt met betrekking tot de einddatum van het contract en wijzigingen in de extra kaart en sportpakket.

Mijn Klacht:

sinds dat ik mijn pakket gewijzigd heb , zijn de problemen begonnen . het niet nakomen van een gratis actie-periode .
het ineens incasseren van niet correcte rekeningen .
gewoon het niet nakomen van afspraken na aanleiding van telefonisch contact met hen . einddatum contract staat iedere keer verkeerd , dan is mijn extra kaart weer veranderd , mijn sportpakket stopgezet , ze doen zomaar iets .

Gewenste Oplossing:

gewoon zorgen dat er eens goed naar gekeken word .
tevens zet ik de automatische incasso stop .

ben eigenlijk al meer dan 12 jaar een tevreden klant , maar nu de dupe door een stelletje amateurs die niet weten wat de andere doet .

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Canaldigitaal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Canaldigitaal in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - extra kaart weer goed gezet , aktie-periode wordt in een keer gecrediteerd . we gaan weer de goede kant op .

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Canaldigitaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Canaldigitaal

Heeft op 14 februari 2014 om 07:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Wij hebben voor u de einddatum van de tweede smartcard weer juist gezet. Ook hebben we de vijf maanden gratis op het Familie-pakket en de twee maanden gratis HDTV-pakket gerealiseerd.
Dit hebben wij tevens al in een email aan u doorgegeven.

Mocht u nog vragen hebben dan horen wij dit graag.

Met vriendelijke groet,
Webcare Team CanalDigitaal

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie