Klacht: Geen radio ontvangst

pafeijen op 16 februari 2015 over Canaldigitaal in de categorie Alles-in-1, Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Canaldigitaal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste, Op 17-2-2015 hebben wij uw klacht in behandeling genomen en hierop gereageerd; 'Er is een wijziging doorgevoerd op de radiokanalen waardoor deze alleen nog met een HD satellietontvanger te ontvangen zijn. Uit de contacthistorie in uw dossier maken wij...

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 16 februari 2015

Een klant van Canaldigitaal meldde problemen met de radioontvangst na recente zenderwijzigingen. De radiozenders NPO 2, 3, 4 en 5 waren niet meer beschikbaar via de Inverto IDL-7000PVR. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Na de laatste zenderwijzigingen ontvang ik de radiozenders NPO 2,3,4,5 niet meer via de Inverto IDL-7000PVR

Gewenste Oplossing:

Als ik de radiozenders weer kan ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Canaldigitaal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Canaldigitaal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Canaldigitaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Canaldigitaal

Heeft op 02 maart 2015 om 11:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Op 17-2-2015 hebben wij uw klacht in behandeling genomen en hierop gereageerd;

'Er is een wijziging doorgevoerd op de radiokanalen waardoor deze alleen nog met een HD satellietontvanger te ontvangen zijn.
Uit de contacthistorie in uw dossier maken wij op dat u in oktober j.l. contact hebt opgenomen met onze klantenservice hierover. Zij hebben u verteld dat uw ontvanger niet geschikt is voor de ontvangst van deze kanalen.
Mocht u interesse hebben in een HD satellietontvanger van CanalDigitaal dan kunt u vrijblijvend contact opnemen met onze telefonische klantenservice.'

Helaas hebben wij niets meer van u vernomen en om die reden sluiten wij uw klacht.
Mocht u onverhoopt nog vragen hebben of assistentie verlangen dan kunt u contact opnemen met onze klantenservice via 0900-9323.

Met vriendelijke groet,
Webcare CanalDigitaal

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie