Mijn Klacht:
Ik heb ong 2 maanden geleden gebeld met CanalDigitaal om mijn op 28 februari aflopende contract op te zeggen, omdat ik weer terug wilde gaan naar Ziggo. Ik wilde sneller Internet en minder kosten en zo nodig dan maar minder TV zenders nemen, daar ik toch weinig TV kijk.
Ik heb dat uitgelegd aan die mevrouw aan de telefoon en die vertelde mij dat ze me een nieuwe aanbieding kon doen:
Alles in 1 met Internet tot 50 Mbit/s. Eerste 5 maanden helemaal gratis, de 6de maand alleen de kosten van digitale TV en vanaf de 7de maand 50 Euro per maand. Beter dus dan die 90,90 Euro p/m die ik eerst moest betalen. Ik ging begin maart verhuizen en dus zou mijn nieuwe contract op het nieuwe adres ingaan. Ik ging akkoord, maar heb toen niets meer vernomen. Na een paar weken heb ik gebeld en ze wisten van niks. Ik heb het hele verhaal weer uitgelegd, maar het telefoongesprek was niet meer terug te vinden. Na de hele deal weer uitgelegd te hebben zeiden ze dat ze de deal (weer) konden maken met me. Niets aan de hand dus, maar wel heel slordig.
Op de afgesproken datum had ik dus gewoon internet op het nieuwe adres vanaf een nieuw modem dat mij opgestuurd was. Super!, dacht ik, maar toen ik de snelheid testte kwam ik niet boven de 12 Mbit/s!!
En daar boven op werd de eerste maand gewoon weer 90,90 Euro van mijn rekening afgeschreven. Ik bellen om te vragen hoe dit allemaal kon gebeuren en toen werd mij gezegd dat er een fout is gemaakt en dat het geld bij mijn volgende betalingen ingehouden zou worden, wat pas na 6 maanden is. De internet snelheid is tot 50 Mbit/s dus je snelheid kan tussen de 0 en de 50 zitten. Ze zeiden dat door meerdere factoren de snelheid op mijn adres nooit hoger zou worden. Dat kon hij gelijk checken! Ook konden ze mijn gegevens niet op mijn nieuwe adres vinden wel op mijn oude. Wederom slordig!
Maar mijn grootste probleem is mijn Internet snelheid. Ik heb duidelijk bij mijn eerste telefoongesprek gezegd dat ik minder kosten wilde en SNELLER Internet. Mijn oude abonnement was van 20 Mbit/s en mijn nieuwe is van 50 Mbit/s, maar ik heb gewoon langzamer Internet als voorheen. Angezien ik vertelde dat ik SNELLER Internet wilde hadden ze bij het eerste telefoongesprek gelijk kunnen chekken of dat haalbaar was en dus niet iets aanbieden wat ik niet wil.
Nu is mij gezegd dat ik 2 jaar aan dit contract vastzit en ik heb niks aan dit internet met de dingen die ik dagelijks op mijn computer doe. Ik voel me ernstig in de maling genomen.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als dit contract ontbonden wordt en weg ben bij CanalDigitaal, want dit vind ik vieze spelletjes. Ik ben er helemaal klaar mee. Ik wilde weg bij ze, maar ben toch in hun valse verkooppraatjes gestonken en nu moet ik 2 jaar door met langzaam internet.

