Klacht: Vergeten op te zeggen ivm ziekenhuis opname van mijn zoon

Puzzel2015@@@@ op 27 februari 2015 over Calatus B.V. in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

Abonnement is stopgezet. Dit is via email aan de klant doorgegeven.

Categorie Boeken
Status Opgelost
Datum 27 februari 2015

Een klant van Calatus B.V. heeft een probleem ervaren met het opzeggen van een abonnement op het tijdschrift Puzzel Magazine Enigma, omdat hij door de opname van zijn zoon in het ziekenhuis niet in staat was om tijdig op te zeggen. Ondanks meerdere pogingen om zijn situatie telefonisch en via e-mail uit te leggen, ontving hij geen begrip van de klantenservice, wat leidde tot frustratie en boosheid. Het contract loopt nu nog een half jaar door, wat de klant als onwenselijk ervaart.

Mijn Klacht:

Ik heb een klacht. Ik kreeg het tijdschrift puzzel magazine enigma thuis
om te proberen. Ik heb amper tijd gehad om er in te kijken en dus ook
niet opgezegd op tijd omdat mijn zoon onverwachts werd opgenomen in het ziekenhuis. Dan ben je even niet bezig met een tijdschrijft omdat
je kinderen op nr. 1 staan en daar gaat erg veel tijd in zitten.
Dus ik stuur een mail om dit uit te leggen waarop ik nog geen reactie heb
ontvangen en ik heb 5 keer gebeld omdat ik het graag persoonlijk wilde
uitleggen (is toch anders dan via de mail) Krijg ik eindelijk een mevrouw
aan de lijn die totaal geen begrip heeft voor mijn situatie en dat heeft
mij behoorlijk gekwetst. Resultaat: ik werd boos en dat is natuurlijk niet de bedoeling. Ik zit nu aan een half jaar contract vast en dat wil ik niet. Kunt U nog eens kijken wat de mogelijkheden zijn: evt. koop ik 1 nr. los en de rest dan niet. Ik vind het zo zonde van mijn geld waarvoor ik heel hard moet werken. Ik begrijp dat het heel dom is om niet meteen op te zeggen maar dat is achteraf makkelijk gezegd. Ik zou het op prijs stellen als de situatie met een menselijke touch opnieuw word bekeken.
Het opzeggen is ook niet makkelijk heb ik gezien. je moet eerst een account aanmaken en een opzegbrief maken, wat een onzin allemaal. het zal wel de manier van werken zijn tegenwoordig maar het is bijzonder omslachtig. Jullie telefonisch bereiken is ook een drama. het kost veel geld en jullie verbreken de verbinding. is ook niet netjes.
Ik hoor graag van U. mijn tel. nr. is 0625018757
hopelijk kunnen we dit op een volwassen manier oplossen.
vr gr. Mevr. G. Klompenhouwer Gentiaan 44 3863 DS Nijkerk

Gewenste Oplossing:

Als ik het alsnog kan opzeggen zou ik tevreden zijn en heel blij

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Calatus B.V. in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Calatus B.V. een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Calatus B.V.

Heeft op 04 maart 2015 om 06:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Abonnement is stopgezet. Dit is via email aan de klant doorgegeven.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM