Klacht: Oplichting , niet nakomen van de afspraken

Edwinvandergraaf op 06 maart 2014 over Calatus B.V. in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 maart 2014
Reactie van het bedrijf:

Abonnement is stopgezet. Klant is via email ingelicht.

Categorie Boeken
Status Opgelost
Datum 6 maart 2014

Een klant heeft een klacht ingediend bij Calatus B.V. over het ontvangen van een herinnering voor een abonnement op een puzzelboek, zonder dat hij eerder een gratis exemplaar, welkomsbrief of bevestigingsmail heeft ontvangen. Hierdoor voelde de klant zich niet in staat om zijn interesse in het abonnement kenbaar te maken. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb deze klacht in mijn brief richting Calatus beschreven

Ze sturen een herinnering zonder eerder het gratis puzzelboek, welkomsbrief, bevestigingsmail en rekening te hebben gestuurd.

Ik ben niet in staat gesteld kenbaar te maken of ik inderdaad een abonnement wil hebben.

drs. E.A.M. van der Graaf
Maasdal 93
2904 CP CAPELLE A/D IJSSEL

Capelle a/d IJssel, 25 februari 2013

Calatus BV
Mark 4
5504 MJ VELDHOVEN

Betreft: factuur puzzelboek 10793290 / 002129 64

Geachte dames en heren,

Tot groot ongenoegen heb ik dit weekend een herinnering van u ontvangen met betrekking tot een rekening voor een jaarabonnement voor een puzzelboek met bovenstaande kenmerk. Inderdaad ben ik telefonisch benaderd of ik interesse had in een gratis probeer exemplaar met de ruime gelegenheid of wel of niet af te zien van een abonnement hierop. Tot op heden heb daarna niets meer van u vernomen.

Ik heb tot op dit moment

– Geen schriftelijke bevestiging van uw telefoongesprek mogen ontvangen zodat ik eerder kon reageren;
– Geen puzzelboek in ontvangst kunnen nemen om te proberen;
– Geen factuur mogen ontvangen.

U zult begrijpen dat ik zwaar verbaasd ben een rekening te moeten betalen voor een niet geleverde dienst. Ik vind ook niet klantvriendelijk dat ik u niet kan benaderen via een normaal telefoonnummer op het vaste net.

Ik verzoek vriendelijk doch dringend.

– Deze administratieve procedure stop te zetten;
– Mij als alsnog in de gelegenheid te stellen af te zien van het abonnement, dat ik in eerder stadium niet heb kunnen doen;
– De try out versie van het puzzelboek niet op te sturen;
– Mij niet meer te benaderen voor een of andere reclame actie

Indien u blijft volharden in deze procedure ben ik genoodzaakt mijn rechtsbijstandverzekeraar in hierin te betrekken. Ze zijn uiteraard inmiddels geïnformeerd.

Uw reactie zie ik dan ook met belangstelling tegemoet.

Met vriendelijke groet,
drs. E.A.M. van der Graaf

Gewenste Oplossing:

Geen puzzelboek
Geen rekening
Geen financiële verplichting
Echt ingaan op mijn brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Calatus B.V. in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Calatus B.V. een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Calatus B.V.

Heeft op 07 maart 2014 om 08:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Abonnement is stopgezet. Klant is via email ingelicht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Calatus B.V. beoordeeld.

Edwinvandergraaf

Heeft op 09 maart 2014 om 15:38 geantwoord

Ik kreeg op zaterdag 9 maart nog wel een aanmaning. Mijn verzoek is dit nietig te verklaren.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM