Klacht: Ongewild abonnement met oplopende kosten.

EvaHordijk op 15 september 2015 over Calatus B.V. in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 september 2015
Reactie van het bedrijf:

Abonnement is stopgezet en gecrediteerd. Dit is middels een email aan de klant doorgegeven.

Categorie Boeken
Status Opgelost
Datum 15 september 2015

Een klant van Calatus B.V. heeft een gratis exemplaar ontvangen, maar na het opzeggen binnen de gestelde termijn ontvangt hij toch herinneringsbrieven voor betaling. Hij is ontevreden over de hantering van de opzegdatum en de oplopende kosten, die inmiddels zijn gestegen tot 40 euro bovenop het abonnement van 71 euro dat hij niet wenst. De klant overweegt juridische stappen.

Mijn Klacht:

Te gek voor woorden. Een gratis exemplaar ontvangen, na ontvangst welkom brief 2 weken de tijd om op te zeggen, wat ik heb gedaan.
Nu krijg ik constant herinneringsbrieven om te betalen omdat Calatus BV de datum van de verzending aanhoudt ipv datum van ontvangst. Belachelijk! Nu zelfs al 40€ kosten bij de 71 € voor een abonnement dat ik niet wil! (de puzzelboeken blijf ik ontvangen, ze liggen hier ongeopend.
Ben inmiddels bereid er een advocaat op te zetten. Pfff

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als er GEEN mails meer worden verstuurd met vraag om te betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Calatus B.V. in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Calatus B.V. een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Calatus B.V.

Heeft op 18 september 2015 om 09:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

EvaHordijk

Heeft op 20 september 2015 om 15:23 geantwoord

Prima! Blij dat het opgelost is.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM