Klacht: Ongewenst abonnement puzzelmagazine

yokasok op 05 januari 2016 over Calatus B.V. in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 januari 2016
Reactie van het bedrijf:

Abonnement is stopgezet en gecrediteerd. Dit is middels een email aan de klant doorgegeven.

Categorie Boeken
Status Opgelost
Datum 5 januari 2016

Een consument ontving ongevraagd een abonnement op een puzzelmagazine van Calatus B.V., ondanks dat hij zich niet had aangemeld. Hij heeft meerdere nummers ontvangen en kreeg vervolgens een rekening en aanmaningen, die hij niet van plan is te betalen. De consument vraagt zich af hoe hij hier het beste mee om kan gaan.

Mijn Klacht:

Had bij een enquete mij niet voor interesse getoond op een puzzelblad abonnement en toch heb ik al paar keer een puzzelblad ontvangen waarvan ik nooit voor een abonnement hebt getekend ik wil dit niet maar ze sturen nu voor een rekening en aanmaningen die ik direct moet betalen, dit ben ik niet van plan te doen.

Mijn vraag is dan hoe nu te handelen?

Gewenste Oplossing:

Ben tevreden als dit stopt geen rekening en aanmaningen van Calatus.
Heb totaal geen interesse in puzzelbladen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Calatus B.V. in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Calatus B.V. een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Calatus B.V.

10 jaren geleden - Geachte heer Kosakoy, Uw abonnement is nu stopgezet en gecrediteerd, mocht u nog iets van editie enigma ontvangen, dan kunt u dat vernietigen. Wij hopen, dat uw klacht hiermede naar tevredenheid is opgelost. Met vriendelijke groet, Klantenservice editie enigma

Calatus B.V.

Heeft op 06 januari 2016 om 18:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM