Klacht: klacht

tippie op 29 december 2012 over Calatus B.V. in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Boeken
Status Open
Datum 29 december 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben een proefexemplaarontvangen ,gelijk afgezegt en alles retour gezonden, krijgen toch een rekening en dreigingen met deur waarders. Ook nog een rekening van de deurwaarder 111.75 euro.
Van Buro Janssen en Janssen. waar we helemaal niet om hebben gevraagt.
Bij telefoniche contact is altijd het bedrijf gesloten.Dit wordt toegestuurd naar mijn minderjarige dochter zodat wij dan voor de kosten moeten opdraaien.Hiet wil ik absoluut geen gebruik van maken.
Wij hebben alle wat ze ons terug gestuurd met elke keer een brief erbij dat we hier geen gebruik van willen maken .
Nu zijn we al zo ver dat we een brief van de deurwaarder hebben.Dit moet toch stoppen dit is oplichting.

Gewenste Oplossing:

Dat ik van dit bedrijf niets meer ontvangen dat ze alle rekeningen vernietigen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Calatus B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Calatus B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM