Klacht: Boeken nooit ontvangen, wel rekening gekregen

lucinda 15 op 16 juli 2014 over Calatus B.V. in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Het abonnement is stopgezet. Dit is via email aan de klant doorgegeven.

Categorie Boeken
Status Opgelost
Datum 16 juli 2014

Een vrouw klaagt dat zij en haar man nooit een gratis boek hebben ontvangen, ondanks dat zij hiervoor benaderd werden door Calatus B.V. Na contact met het bedrijf kreeg zij te horen dat zij eerder had moeten reageren op een e-mail, terwijl zij inmiddels een rekening van 71,68 euro heeft ontvangen voor zeven boeken, waarvan er twee niet zijn geleverd. De vrouw vindt het onterecht dat zij voor de niet-ontvangen boeken moet betalen en beschouwt de gang van zaken als misleidend.

Mijn Klacht:

Mijn man werdt benaderd door het bedrijf om een gratis boek uit te proberen. Het boek hebben wij nooit ontvangen. Ik heb gebeld met het bedrijf en doorgegeven dat ik het boek nooit heb ontvangen en de persoon zei gewoon ja sorry daar kunnen wij niks aan doen had u maar eerder moeten bellen of moeten reageren op de mail die wij u hebben gestuurd. Ik heb nu gelijk een rekening ontvangen van 71,68. Dit is gewoon belachelijk voor wooden want nu kosten 7 boeken 71,68 waarvan ik er al 2 niet hebt ontvangen en daar wordt nu gewoon niks aan gedaan. Het kwam er gewoon op neer dat het mijn probleem was dat ik die boeken niet heb ontvangen als ik de rekening maar betaal. Nou ik betaal eigenlijk helemaal niks. Ik ga toch niet 71,68 betalen voor 7 boeken. het is echt echt heel mislijdend deze actie ik hoop dat jullie hier iets aan kunnen doen.
Met vriendelijk groet

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als ik op een nette manier tewoord gestaan word.
De rekening niet meer hoef te betalen want de boeken heb ik ook nooit ontvangen en ik hoef ook niks meer te ontvangen. Ik ben er eigenlijk wel klaar mee.
Als het goed is krijg ik morgen weer een boek opgestuurd ik ben benieuwd. als het aan mij ligt hoef ik dat boek ook niet meer als het op zo'n manier moet gaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Calatus B.V. in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Calatus B.V. een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Calatus B.V.

Heeft op 21 juli 2014 om 07:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Het abonnement is stopgezet. Dit is via email aan de klant doorgegeven.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM