Klacht: Abonnement

Bert Otermans op 14 september 2014 over Calatus B.V. in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 september 2014
Reactie van het bedrijf:

Abonnement is stopgezet. Dit is via email aan de klant doorgegeven.

Categorie Boeken
Status Opgelost
Datum 14 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had gekozen voor een abonnement van een half jaar betaald en dacht dat is het maar een half jaar later kwam een papier met een paar keuzes maar niet de mijne namelijk om ermee te stoppen dus ik verstuurde niks en nu hebben hun voor mij beslist en de rekeniing gepresenteerd die heb ik niet betaald dus kwam er nog 15 euro bij die heb ik ook niet betaald en nu dreigen ze met een incassobureau

Gewenste Oplossing:

Als ik dat wat buiten dat eeste half jaar valt niet hoef te betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Calatus B.V. in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Calatus B.V. een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Calatus B.V.

Heeft op 15 september 2014 om 07:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Abonnement is stopgezet. Dit is via email aan de klant doorgegeven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Calatus B.V. beoordeeld.

Bert Otermans

Heeft op 22 september 2014 om 10:11 geantwoord

Het ging vrij snel vooral om dat het Zondag was .Ik had al eerder naar Radar van de VARA iets verstuurd en heb na een maand nog geen reactie maar zag wel een uitzending van bijna een jaar geleden dat er meer klachten waren over Calatus.Ik verneem de laatste tijd dat zaken hun administatie in het buitenland laten doen om kosten te sparen en de klanten kunnen daardoor extra kosten krijgen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM