Klacht: Zeer slecht internet

Famgoossen op 11 november 2014 over Caiway in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 november 2014
Reactie van het bedrijf:

We hebben telefonisch contact opgenomen met de klant en de situatie besproken. We hebben klant een passende oplossing geboden.

Bedrijf Caiway
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 11 november 2014

Een klant van Caiway ervaart problemen met de internetverbinding, waarbij de internetsnelheid alleen goed is bij bekabeld gebruik. Op apparaten zoals een iPad en iPhone ondervindt de klant dagelijks netwerkuitval en verbindingsproblemen. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Internetsnelheid alleen bekabeld. Met een iPad en iPhone dagelijks uitvallend netwerk, geen verbindingen etc.

Gewenste Oplossing:

Als we met meerdere apparaten draadloos kunnen blijven internetten zonder uitval en met beloofde en betaalde snelheid

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Caiway in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Caiway een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Caiway

Heeft op 12 november 2014 om 10:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben telefonisch contact opgenomen met de klant en de situatie besproken. We hebben klant een passende oplossing geboden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie