Mijn Klacht:
Na het beëindigen van het contract kregen wij een hoge eindafrekening.
Meteen een mailtje gestuurd met verzoek tot opheldering.
Daar werd niet gereageerd. Ondanks nog een verzoek hoorde we niets.
De laatste incasso terug gedraaid en we hoorden nog niets behalve een aanmaning. Zelf weer gereageerd, maar ik hoorde niets. Na de tweede aanmaning en nogmaals indienen van een klacht belde er iemand die absoluut geen idee had waar het over ging. Met moeite uitgelegd. Daarna kwam een antwoord op een vraag die ik niet gesteld had. Alweer gereageerd en zij stuurde weer een aanmaning ditmaal met een verhoging. Na enkele weken was er opeens een dame die letterlijk zei dat het nodig opgelost moest worden. Ze deed net alsof ze niet begreep waar ik het over had. Maar weer eens een mail gestuurd. Daar was de dame weer. Ze kon me van alles een specificatie sturen behalve van het overzicht waar ik naar vroeg. Dit ruikt naar misleiding. Aanmaning bleven binnenkomen. Dreigementen ook. Als je al contact krijgt is het met personeel wat zich overduidelijk voor de domme houd.
Ze reageren niet op mails maar sturen steeds hogere vorderingen.
Antwoorden op vragen die wij niet gesteld hadden kregen we ook.
Het niet reageren is zeer storend en ook arrogant.
Als je in de mediamarkt aan een Budget Energie verkoper vraagt waarom ik geen antwoorden krijg op mijn mails moest ik doorlopen anders zou hij me op mijn bek slaan.
Heb uiteindelijk betaald om van de aanmaningen af te zijn, maar ben nog steeds in afwachting van een inhoudelijk antwoord en ook van de terug storting van het teveel betaalde bedrag.
Gewenste Oplossing:
als ik het teveel betaalde terug krijg of een specificatie van de voorschot nota van 1 juni 2019 met verklaring waarom de afrekening wel klopt.


